Auto Usługi

Założycielem i właścicielem firmy jest Edward Zatorjesteśmy na rynku od 1991 roku

Mechanika pojazdowa świadczy usługi w zakresie: bieżących napraw samochodów osobowych i dostawczych, napraw zawieszeń, napraw układów hamulcowych, wymiany oleju, wymiany filtrów (do nabycia w sklepie), geometrii kół metodą laserową, regulacji świateł. Wykonujemy usługi z zakresu diagnostyki silników benzynowych i disela.

ZOBACZ ZAKRES USŁUG

Mechanik samochodowy - zawód przyszłości

W naszym zakładzie odbywają się zajęcia praktyczne z młodocianymi pracownikami. Posiadamy kwalifikacje zawodowe i pedagogiczne (posiadamy status instruktora praktycznej nauki zawodu) zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 lipca 2002 r. w sprawie praktycznej nauki zawodu (Dz.U. Nr 113, poz.988, zm. w 2003 r. Nr 197, poz.1875) które określa kwalifikacje zawodowe i przygotowanie pedagogiczne wymagane od instruktorów praktycznej nauki zawodu.

Jak rozpocząć praktyczną naukę zawodu

Wszelkie formalności związane z zatrudnieniem młodocianego pracownika w celu nauki zawodu uzgadniamy w Związeku Rzemiosła Polskiego w Żaganiu, ul. Rynek 11. Przepisy prawne ustalają, jakie elementy musi zawierać umowa o pracę z młodocianym tj. rodzaj przygotowania zawodowego, czas trwania nauki zawodu, miejsce odbywania przygotowania zawodowego, sposób realizacji obowiązku szkolnego, wysokość miesięcznego wynagrodzenia.

Złoty Medal

imienia Jana Kilińskiego za zasługi dla Rzemiosła Polskiego

Złoty Medal

za zasługi w Rozwoju Rzemiosła Lubuskiego

Projektowanie stron WWW - RAGACOM 2024